Kancelárske programy

Kancelársky program

Na našich počítačoch denne upravujeme text, spracovávame údaje v tabuľkách alebo vytvárame vizuálne pomôcky pre naše prezentácie. Softvér Office od spoločnosti Microsoft je už desaťročia najpredávanejším a nepostrádateľným nástrojom pre milióny používateľov.

Naša spoločnosť sa zaoberá distribúciou digitálnych produktových kľúčov a v našom repertoári nechýba ani Microsoft Office. Objednávky doručujeme do desiatich minút, kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni. Pomocou možnosti aktivácie online môžete softvér nastaviť aj bez pomoci odborníka.

Ako funguje zakúpenie produktového kľúča?

Na tejto stránke sme pre vás zhromaždili kancelársky softvér, ktorý predávame. Vpravo hore nájdete ikonu lievika, na ktorú môžete kliknúť a nastaviť kritériá filtrovania. Môžete určiť počet zariadení, na ktorých chcete program spustiť súčasne, dobu platnosti licencie a edíciu, o ktorú máte záujem. 

Stlačením tlačidla pod lievikom môžete výsledky zoradiť podľa popularity, názvu, ceny, nainštalovania. 

Ak máte používateľské konto (oplatí sa ho vytvoriť), môžete si obľúbené produkty uložiť do obľúbených. Je tiež možné porovnať produkty, čo môžete urobiť veľmi jednoducho stlačením tlačidla váhy pod znakom obľúbené. Môžete porovnávať ľubovoľný počet položiek, nemusíte robiť kompromisy a robiť si poznámky na papier.

Posuňte sa nižšie, aby ste videli TOP produkty v tejto kategórii, a nižšie sme vytvorili sprievodcu produktmi, v ktorom nájdete kancelárske aplikácie, antivírusové softvéry a operačné systémy, pretože máme na výber širokú škálu produktov. Ak aj tieto potrebujete, nezabudnite sa poobzerať medzi našimi sólo ponukami!

Ako si objednať kancelársky program

Viac informácií si môžete prečítať kliknutím na obrázok produktu a odkaz na jeho stiahnutie nájdete tu. Je to potrebné urobiť, pretože po stiahnutí budete môcť zadať produktový kľúč. Radi by sme Vás uistili, že odkazy na stiahnutie sú bezpečné a nemusíte sa obávať vírusov ani iných škodlivcov.

Po stiahnutí si produkt pridajte do nákupného košíka a postupujte podľa platobných pokynov. Náš systém je "otvorený" 24 hodín denne, 7 dní v týždni a do desiatich minút od platby dostanete e-mail s kódom, ktorý musíte do aplikácií zadať po otvorení.

Obsah kancelárskeho balíka

Balík obsahuje textový editor (Word), tabuľkový procesor (Excel) a program na tvorbu prezentácií (PowerPoint), ako aj aplikáciu na okamžité zasielanie správ (Skype), program na správu databáz (Access), program na tvorbu poznámok (OneNote) a poštového klienta (Outlook). Medzi nové funkcie patrí manažment projektov (Project), editor publikácií (Publisher), správca úložiska (OneDrive), videochat (Teams) a vytváranie diagramov (Visio).

Hoci oficiálna webová stránka spoločnosti Microsoft vás vyzýva, aby ste si zaobstarali Office 365, máme k dispozícii aj staršie verzie, napríklad Office 2019 alebo 2016. 

Rozdiel medzi službami Office 365 a Office 21 je v tom, že v službe 365 získate 1 TB cloudového úložiska, 60 minút bezplatného volania cez Skype. Môžete ho používať na piatich zariadeniach súčasne, a to nielen na počítači, ale aj na mobile a tablete.

Prediktívne zadávanie textu je k dispozícii v oboch verziách. V programe Excel môžete tiež vytvárať dynamické polia alebo urýchliť zápis zložitých vzorcov pomocou funkcie LET. Novou funkciou v aplikácii PowerPoint je možnosť nahrávania videozáznamu prezentácií s hlasovým komentárom. Nezmeškajte to a objednajte si kancelársky softvér, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!