Antivírus

Antivírusový program

V tejto kategórii nájdete antivírusové produkty, ktoré sú potrebné za každých okolností, pretože počítače môžu byť ohrozené rôznymi typmi škodlivého softvéru IT, ktorý, ak nájde dieru v systéme, môže sa dostať dovnútra a okamžite začať pracovať. Títo škodcovia môžu prísť vo forme vírusov, phishingových e-mailov atď., takže nezaškodí byť v strehu.

Spoločnosť VR Soft je distribútorom digitálnych produktových kľúčov. Do desiatich minút od zakúpenia Vám bude na e-mailovú adresu kedykoľvek počas dňa, ktorýkoľvek deň v týždni, zaslaný aktivačný kód. Pozrite sa na našu ponuku a ochráňte svoj počítač!

Zobrazenie:
Zmena objednávky:

Na tejto stránke nájdete ochranné systémy distribuované spoločnosťou VR Soft. Môžete ho používať ako všetky ostatné programy (operačné systémy, kancelárske programy, servery Windows) zakúpením aktivačného kľúča. Pri prehliadaní internetu buďte opatrní, pretože hackeri môžu využiť ľudskú zvedavosť a kliknutím na dobre zamaskovanú prílohu dostať vírus do pamäte vášho počítača a už aj máte problém.

Aké antivírusové produkty nájdete na tejto stránke?

  • Antivírusové produkty Essential a Internet Security poskytujú najzákladnejšie funkcie. Chránia pred vírusmi a škodlivým programom. Proti hackerom chránia firewalls. Majú poštový filter, filter webových stránok proti finančnému phishingu. Ak sa neoprávnené osoby pokúsia pripojiť k sieti Wi-Fi, odošle sa signál. Analyzujú tiež vírusové hrozby. Essential antivírusy sú lacnejšie, zvyčajne podporujú jedno zariadenie a vyžadujú ročnú obnovu licencie.
  • Total Protection, ako už názov napovedá, poskytuje úplnú ochranu. Ten istý softvér je možné stiahnuť pre viacero počítačov, až pre 5-6 počítačov, a to nielen pre počítače v klasickom zmysle, ale aj pre mobilné telefóny a tablety. Využíva ešte sofistikovanejšie metódy ochrany. Medzi ďalšie funkcie patrí správa hesiel, rodičovská kontrola alebo ochrana webovej kamery.
  • Advanced, t. j. softvér, ktorý poskytuje vyššiu úroveň ochrany, obsahuje všetky funkcie uvedené vyššie, ale vývojári pridali aj ďalšie pohodlné funkcie, ako napríklad prehľadnejšie rozhranie a prispôsobiteľnú sadu nástrojov.
  • Ultimate antivírusy odfiltrujú narušiteľov a vyčistia váš počítač. Čistenie automaticky zrýchľuje počítač, odstraňuje nevyžiadané údaje, zlepšuje výdrž batérie a udržiava interný systém aktuálny.

Ako si môžete vybrať správny antivírus?

Ak si VR Soft prezeráte z prehliadača stolného počítača alebo notebooku, vyhľadávanie nájdete na ľavej strane, ak používate mobilný telefón, vyhľadávanie nájdete na pravej strane, v druhom prípade musíte kliknúť na ikonu lievika. Môžete nastaviť rozsah ceny produktu, výrobcu, počet počítačov, pre ktoré chcete softvér prevziať, trvanie licencie, používateľské prostredie a môžete tiež filtrovať podľa nového produktu alebo akcie.

Výsledky môžete zoradiť pomocou rozbaľovacej karty vpravo podľa obľúbenosti, názvu, ceny, záznamu.

Po prejdení kurzorom myši nad produkt sa zobrazí niekoľko ikon. Stlačením tlačidla oka si môžete zobraziť podrobnosti o výrobku, uložiť ho do obľúbených položiek a porovnať ho s iným výrobkom.

Posuňte sa nadol a pozrite si TOP produkty v kategórii zostavené na základe pozitívnej spätnej väzby používateľov. A pod tým zoznam produktov, nielen antivírusových produktov, ale aj iných programov, ktoré predávame.

Objednajte si požadovaný antivírusový program a aktivujte ho za niekoľko minút pomocou kódu, ktorý dostanete do e-mailu! Chráňte svoj počítač za každých okolností!